Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Sabine Neela Pratchett 04_www.kepfeltoltes.hu_
Sabine Neela Pratchett 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Sabine Neela Pratchett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Sabine Neela Pratchett Empty
TémanyitásTárgy: Sabine Neela Pratchett   Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeVas. 1 Márc. 2015 - 11:31


Sabine N. Pratchett
Sani
Kor: 16   Ház: Mardekár  Évfolyam: 6.   Oldal: mindennek a határán

 
Jellem:


Nem mondom, hogy egyszerű eset vagyok. Egyik nap még a bugyit és az alsógatyát is lebeszélem bárkiről, másik nap viszont olyan makacsul hallgatok, ahogy csak tudok. Amikor olyanom van, akkor szemtelenkedem és minden poénra vevő vagyok, de ha rossz napomon találnak meg, akkor mindenen megsértődöm s úgy pattogok, mint valami üstdob. Szeretek szórakozni, szeretem a féktelenséget, mert ezzel tudom leplezni, hogy mi is az, ami igazán fontos számomra. Minden botrányban szívesen és tevőlegesen részt veszek, a polgárpukkasztás a hobbim. Mivel jól tanulok és a felmenőim mind aranyvédű mágusok, nincsen rajtam fogás. Szeretem az életemet, de csak akkor, hogyha nagy kanál jut hozzá. Egyéb esetben unom.

Küllem:


A legnagyobb dicséret, amit csak kaphattam életemben az az volt, hogy hasonlítok anyára. Anyára, akit a legszebbként tartottak számon, akáhol megjelent. Bana hajamat és bájos arcvonásaimat mind tőle örököltem, épp csak szemszínünkben térünk el egymástól, ugyanis míg anyának barna szemei voltak, nekem zöldben játszik pillantásom. Ezt ki is használom, előszeretettel vagyok én a zöld szemű szörnyeteg, aki örömmel szórakozik azzal, hogy más lányok pasiját szédíti. Látszólag legalábbis ezt teszem. Valójában persze csak beszélgetek, s eszemben sincs lecsapni senki kezéről senkit. De milyen Mardekáros lenne az, aki nem megy mindenki idegeire? Na ugye!
Nem vagyok alacsony, de magasnak sem mondanám magam, a mellméretem és a magasságom tökéletesen átlagos. Előbbi talán az átlagnál kisebb, de ez nem zavar, ettől még szeretem a mélyen dekoltált göncöket. Öltözködésemet tekintve legalább olyan szeszélyes vagyok, mint amilyen a jellemem. Hol vadóc, csupa bőrbe bújt ördögnek nézek ki, hol selyembe bújtatott angyalnak. Én így szeretem. Egy a biztos, akármit vegyek magamra, mindig van az egész megjelenésemben valami feltűnő, valami nem átlagos. Akár egy kiegészítő, akár az egész összhatás. Így Sanis.

Történetem:


Aranyvérű vagyok, s büszke erre. A családomban a büszkeség ismerős tulajdonság, bár meg kell vall-jam, attól nem voltak oda a gyönyörűségtől, hogy a Mardekárba kerültem. Anyám a Hollóhátba szánt, apám a Griffendélbe szeretett volna és a nővérem pedig azt akarta, hogy a Hugrabugba kerül-jek mellé. Nem így történt, a döntés megszületett, hát vagyok ott, ahol vagyok, s őszintén, szerintem nem is lehetnék jobb helyen!
Amióta csak az intézmény padjait koptatom, mindig szerettem volna az évfolyamelső lenni, ha má-sutt nem hát a saját házunkban. Ez nem azt jelenti, hogy stréber lennék, egyszerűen csak kihaszná-lom, hogy elég pengén vág az agyam. Ezért is vagyok a manipulációban és a szarkasztikus pimasz-kodásban is annyira kiművelt.
Nem szeretek a lányokkal barátkozni, szerintem mindegyik nyávogós. A saját nővéremtől is kiver a víz, hogy őszinte legyek. Amikor otthon vagyunk a szünetekben, akkor leggyakrabban csak marjuk egymást, így idén például megkért tisztelettel – jó vicc! – anyám, hogy inkább töltsem a kastély falai között a karácsonyi szünetet. Küldtek ajándékot, meg minden, de nem voltam kívánatos odahaza. Hiszen Sofie a kedvenc, ez tény. Mondtam is Regulusnak, hogy pont tojok rájuk, legalább nem kell anyám rémes főztjét ennem. Haláli nyugalommal voltam képes elfogadni a kérésnek álcázott büntetést.
Hogy ki az a Regulus? Nos ez egy jó kérdés. A Blackeket mindenki ismeri az intézményben, de én büszke vagyok arra, hogy az ismeretségnél egy paraszthajszálnyival több közöm van egyikükhöz. Egészen konkrétan ő a legjobb haverom, amióta csak az eszemet - az iskolás eszemet - tudom. Megismerkedésünk már annyira rég volt, hogy nem is pontosan emlékszem a körülményeire, de az biztos, hogy volt köze egy kupa sütőtöklének is ahhoz, hogy kialakult közöttünk az eleinte cinkostársságban gyökerező kapcsolat. Bármit, értsd és mond, bármit meg tudok vele beszélni, s elhallgatom minden válogatott hülyeségét és még csak ki se oktatom olyan nagyon, mert kedvelem őt. A nővérem szerint az én szeretetemmel ölni lehet, de Regulus még él, szóval pont nem tudom, hogy a kis Fiffancs mit jártatja a száját.
Elég markánsan szoktuk kifejezni a véleménykülönbségeinket drága barátommal, nem egyszer zengett már tőlünk a klubhelyiség. Legutóbb akkor üvöltöttem vele, amikor megtudtam, hogy kavar azzal a csajjal. Nos ezt igen nehezen vette be a gyomrom, főleg azért, mert szerintem az a nő ronda, s még csak azt a mentséget sem lehet felhozni összeborulásukra, hogy valamelyikük részeg volt. Bezzeg Marlene esete! Azt meg tudtam érteni. De ez az új lány eléggé belemászott a bögyömbe, s ezt nem átallottam ki is fejezni. Hogy közben szikrákat szórt zöld tekintetem és hasonlítottam a féltékenység szörnyetegére? Az fel sem tűnt.
Hogy jelenleg hol állunk haverilag? Úgy vagyunk, hogy jól vagyunk. Kibékültem Regulusszal, s nyelem a békát, mert nem akarom észrevenni azt, ami majdnem kiböki a szememet őt illetőn. Anyámmal is kibékültem, egyelőre engedélyem van a nyarat a saját otthonomban tölteni, de náluk sose lehet tudni. Pontosan ezért tervezek valamit, amit előhúzhatok a tarsolyomból, hogyha esetleg a családom mégis tótágast állna elgondolásügyileg. Nem olyan fából faragtak, mint aki nem találja fel magát.
Sani Pretchett nem egy elveszett lélek, ezt jó, hogyha tudja ám a világ!
Jelenleg úgy vagyunk, hogy jól vagyunk, szent a béke, mondjuk azt.

Patrónus: kobra   Vér: arany  Pb: Willa Joanna Chance Holland Csoport: diák


Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Sabine Neela Pratchett Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Sabine Neela Pratchett Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Sabine Neela Pratchett Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sabine Neela Pratchett   Sabine Neela Pratchett Icon_minitimeKedd 3 Márc. 2015 - 9:43

ELFOGADVA!
Szépen megfogalmazott, és tartalmas lap. Már csak pb foglalás vág és játszótársért zaklatni a többi embert Very Happy
Vissza az elejére Go down
 
Sabine Neela Pratchett
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Tanulóink :: Mardekár-
Ugrás: