Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Griffen Testvérek - Page 2 04_www.kepfeltoltes.hu_
Griffen Testvérek - Page 2 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Griffen Testvérek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég



Griffen Testvérek - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Griffen Testvérek   Griffen Testvérek - Page 2 Icon_minitimeHétf. 12 Jan. 2015 - 16:45





Alice & Duncan



A testvérem nem utál, ebben tisztában vagyok, mindig is tisztában voltam. Csak az én hozzáállásom felé, na ezzel van bökkenő. Amikor közli, hogy én rontottam el, kicsit ijedten figyelek magam elé. Még jó hogy nem látja a képem, mivel már a bejáratnál van. Valahol igaza van. Aztán le is lépet. Figyeltem, ahogy eltűnik a látóteremből. Majd Ifura pillantottam.
- Ifu, szólj Mattnak. Megyünk vadászni. - azzal a kék szemű bagoly kirepült az egyik nyitott ablakon és elment egy utcával odébb. Csak várnom kell, Matt ilyenkor kajás. Három perc, a fiú már jön is. Összeöklöztünk és kitértünk az utcára, ahol 10 perc várakozás után meg is jelent a halálfaló. Összezavarodott, majd együtt hopponáltuk el..messzi földre. Roxforthoz, ahol Dumbledor már várt ránk. Majd vissza. Matt pedig maradt. Reggelig. Aztán elment. Már csak Alicere kell várni.

Legalább senki sem sérült meg, utálom ezt...Folyton résen lenni, mikor tör rám a látomás roham, közben Ifu lépten - nyomon mellettem van. Tudja a dolgát, ez tény. Én is tudom, de ölni még a mai napig nem vagyok képes. Csak ha nagyon elpattant az utolsó cérna szál...na akkor ne kerüljön senki az utamba. De most itt van a gond is. Meg kell óvnom Alicet. Jó, nem kis lány már, ezt én is tudom. De akkor is...nem akarom, hogy úgy járjon mint anyu. Milyen jó pályát választott.

[/color]

Words:
Tags:
Music:
Vissza az elejére Go down
 
Griffen Testvérek
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Duncan H. Griffen
» Alice Griffen
» Ice Griffen várja őket...
» Alice Griffen és Frank Longbottom

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Lezárt Játékok-
Ugrás: