Roxfort, 1977
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Figyelem! Az oldal elköltözött! The Order of The Phoenix
1977 novembere.
Jelenleg Lily titkos párbajszakkört szervez. Kezdenek kiderülni, hogy kik is a kémek az iskolában, így még fontosabb hogy a diákok megtudják védeni magukat. A halálfalók kezdenek mindenhova beszivárogni, egyre több ember tűnik el, vagy viselkedik furcsán.Tovább...

Louis Axelle Deveroux 04_www.kepfeltoltes.hu_
Louis Axelle Deveroux 776087850kal01_www.kepfeltoltes.hu_
Jelenleg nincs kaland.
Eddigi legjobb The Marauder's videó. Vajon a mi folytatásunk is lesz... Második legjobb videó Figyelem:Itt minden anyag a mi kezünk munkája! A történetszálat, a karakterek leírását mi fejlesztettük ki. A KÉPEK, KÓDOK amik az oldalon találhatóak mind sajátok (amik esetleg nem azoknál fel van tüntetve a készítő!). Ezeket felhasználni más oldalon TILOS, ÉS LOPÁSNAK SZÁMÍT!
Legutóbbi témák
» Lily & Severus
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Lily Evans Csüt. 28 Ápr. 2016 - 21:33

» Violette & Louis
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Louis A. Deveroux Szomb. 16 Ápr. 2016 - 19:10

» Mark & Ivory
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:52

» Híreink!
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Mark Cavelier Szer. 13 Ápr. 2016 - 20:13

» Evans & Black
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Lily Evans Vas. 10 Ápr. 2016 - 12:27

» Lauren & Gwenog
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Gwenog Jones Csüt. 7 Ápr. 2016 - 18:09

» Kate & Gwenog
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Gwenog Jones Kedd 5 Ápr. 2016 - 22:08

» Kate and Ariana
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Kate Denver Kedd 22 Márc. 2016 - 23:28

» Szent Johanna Gimi - Élj a Mának!
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Ariana Amberson Vas. 20 Márc. 2016 - 13:25

» Kate keresi...
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Kate Denver Pént. 18 Márc. 2016 - 17:10

» Marlene & Rita
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Rita Skeeter Hétf. 7 Márc. 2016 - 15:32

» KÉSZ VAGYOK!
Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeby Vendég Vas. 6 Márc. 2016 - 14:40

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (29 fő) Vas. 19 Márc. 2023 - 14:56-kor volt itt.

Megosztás
 

 Louis Axelle Deveroux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Louis A. Deveroux
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked."
„Hogyha agyafúrt s ravasz vagy, Ne tekints másra: Mardekár való neked.
Louis A. Deveroux

Származás : félvér
Lojalitás : semleges
Családi állapot : szabad
Lakhely : Roxfort
Foglalkozás : diák és bajkeverő
Karakterlap : it's just me
Karakterzene : it's just me
Playby : Ash Stymest

Louis Axelle Deveroux Empty
TémanyitásTárgy: Louis Axelle Deveroux   Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 18:39




Louis Axelle Deveroux
Kor: 17, Ház: Mardekár, Évfolyam: 6.

 Oldal: semleges
 Play by.: Ash Stymest





Vér:


félvér


Jellem:



¤ Szeretem azt hangoztatni, hogy tökéletes vagyok, bár ez kevéssé igaz. Sőt, bőven jutott nekem a hiányosságokból is, például az apám vagy a nővérem... Az élet nem könnyű a nagycsaládosoknak, még akkor sem, ha nem a mindennapi megélhetésért folyik az a bizonyos küzdelem.
¤ Sokkal erősebb bennem a megfelelési vágy, főleg a saját, magasra állított mércéimhez. Tökéletesnek mondom magam - de csak az akarok lenni.
¤ Én magam nem futok a baj után, de ha megtalál, előle sem, szeretem a csínyeket, feszegetni a saját és mások határait, élvezem, ha bosszanthatom az embereket, hiszen ők is folyamatosan bosszantanak engem.
¤ Lobbanékony vagyok, ami azt illeti, de hamar le is nyugszom, ha a körülmények adottak hozzá, és hagyják. Aki egy kicsit is ismer, remekül tud kezelni, nem vagyok egy vészesen nehéz eset.
¤ Jobban szeretem a dolgaimat magam intézni, mint valaki más gondjaira bízni. Szeretem az alapos munkát.
¤ Megvédem, ami az enyém, amit szeretek - és amiből nem sok van.
¤ Kevés dolog van, ami igazán érdekel, de ami közéjük tartozik, azzal bármennyi időt is képes vagyok eltölteni, akár különórát kérni, futkosni a tanár után, órákat gürizni a könyvtárban és kutatni. Ezt hívják maximalizmusnak?


Csoport:


Diák


Kinézet:



Szeretem az egyszerű dolgokat, kényelmes legyen és ízléses, ennyi a mottóm, viszont anyám imád meglepni egy-egy érdekesebb ruhadarabbal. Szerinte a dísztalár akár mindennapi viseletnek is megfelel, főleg, ha a Mágiaügyi Minisztériumban fogok dolgozni. Ezzel csak az a gond, hogy nem fogok ott dolgozni, ahol ő akarja. Hiába nincs még elképzelésem, ennyi biztos.
Nem vág a falhoz, ha valami valahol lyukas, általában addig hordok valamit, amíg tényleg hordhatatlanná nem válik.
Ami a bőrömet illeti, közel sem makulátlan, de nem is vagyok tetőtől talpig kivarrva. Ezek is inkább a lázadásom, illetve egy-egy ferde este, vagy valami jelentéssel bíró dolog jelei.



Történet:



Ha meg akarsz ismerni, a gyökereknél kell kezdenünk... A gyökereim pedig a kis családom.
Elsőként az apámmal való kapcsolatom vegyük elő, ami nem túl... példaértékű. De hát ez van, ha az ember tökéletes, igaz? Hiába tudom, hogy ennek eredete leginkább a mágiában lelhető, neheztelek rá, amiért felnőtt férfiként, családapaként nem tudta ezen túltenni magát. Ez van. Folyton a világháborúval jön, hogy az ő apja ott bizony mindenféle humbug nélkül is fontos és hasznos ember volt, kiváló vezér és milyen remek nevelést kapott tőle... Blablabla. Lehet, hogy engem is keményebb kézzel kellett volna tartania, igaz?
És itt térünk át az anyámra, aki 11 éves koromig nem volt annyira oda értem, mint utána. Amikor megkaptam a roxforti levelet, hirtelen én lettem a szeme fénye, körülöttem forgott minden, jött velem vásárolni, és egy egészen új világba vezetett be. Ez pedig a nővéremnek nem tetszett...
..Aki igaz, hogy már 15 éves volt akkor, de az a 15 év csak az övé volt, mindenki imádta, amiért remekül teljesített az iskolában és a táncparketten is, fényes jövő állt előtte már akkor. Azóta híres táncosnő, de többet ne kérdezzen senki, még mindig nem sikerült rendbe tennünk a kettőbe tört kapcsolatunkat. Pedig tényleg szerettem, bár azt hiszem, 4 évvel fiatalabban igazi kolonc lehettem a nyakán. Talán ezért sem érti, ő miért nem kapott meg valamit, amit én igen. Én, aki semmiben sem vagyok jó.
A helyzetet viszont legjobban a kishúgom kezelte, aki bár csak egy évvel (ehh, ehh, tizenegy hónap) fiatalabb nálam, de kíváncsian és kifejezetten nyugodtan fogadta a hírt, hogy bennem egy kicsit több van, úgy valahogy, mint anyában. Egyedül talán az borította ki, hogy nem kísérhetem el többször a suliba... De igyekeztem neki megmagyarázni, hogy szünetekben úgyis hazajövök és gyakran lát majd. Valamelyest el is fogadta. Aztán csak rontott a helyzeten, amikor ő is levelet kapott, apám pedig nem akarta elengedni, és inkább a közeli Beauxbatonsba íratta. Ha jobban belegondolok, apámmal itt éleződött ki közöttünk legjobban a helyzet, hiszen sikerült teljesen elszeparálnia a családomtól... minő féltékenységből.

Lényeg a lényegben, hogy még egy évet koptatom a jól bejáratott iskolapadot, utána meg au revoir - bonjour, nagy világ!




Patrónus:


A hozzászólást Louis A. Deveroux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 30 Aug. 2015 - 19:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Lily Evans
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél."
„Ha vakmerő vagy s hősi lelkű, Házad Griffendél.
Lily Evans

Származás : Mugli
Lojalitás :
Családi állapot : Se vele, se nélküle...
Lakhely : Hogwarts
Foglalkozás : Diák Prefektus
Pálca : 10¼ hüvelyk, Fűzfa, Főnixtoll
Keresem a... : ...legrégibb barátomat.
Idézet : Louis Axelle Deveroux Kiss2
" She hated him.
Nah, she didn't."

Karakterlap : behind green eyes
Karakterzene :
I can't live, I can't breathe
&
"Cause I don't need this life
I just need…
Somebody to die for
Somebody to cry for
When I'm lonely"
Louis Axelle Deveroux Tumblr_n3qhdwflZo1qige40o3_r1_250
Playby : Karen Gillan

Louis Axelle Deveroux Empty
TémanyitásTárgy: Re: Louis Axelle Deveroux   Louis Axelle Deveroux Icon_minitimeVas. 17 Aug. 2014 - 19:34

ELFOGADVA!
Rövid, de lényegre törő lap. Üdv az oldalon, már csak avi foglalás és játszótárs keresés vár rád Smile
Vissza az elejére Go down
 
Louis Axelle Deveroux
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cissy & Louis
» Louis & Vicky
» Violette & Louis

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Marauders - A Tekergők :: Információk :: Karakterek :: Tanulóink :: Mardekár-
Ugrás: